BMW Mobile Care

BMW MOBILE CARE.

BMW MOBILĀ GARANTIJA VISĀ EIROPĀ.

 

Atbalsts ārkārtas situācijās 24h diennaktī. Tuvumā pat tad, kad esat tālu prom: BMW Mobile Care palīdz Jums visā Eiropā.

BMW nosaka standartus – gan servisam, gan automašīnām un motocikliem. BMW Mobile Care programma izveidota īpaši Jums un Jūsu BMW, lai nodrošinātu augsta standarta pakalpojumus tādā maz ticamā gadījumā, kā salūšana – plašs mobilitātes pakalpojumu klāsts, kas pieejams visā Eiropā.

Zvanīt uz tālruni: +371 800 06 464*, lai sasniegtu BMW Mobile Care Autopalīdzības dienestu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. BMW Mobile Care ir Jūsu pirmais glābiņš salūšanas gadījumā.

Visiem jauno BMW motociklu īpašniekiem ir tiesības uz BMW Mobile Care plašo servisa pakalpojuma klāstu 5 gadus kopš sākotnējā reģistrācijas datuma, ja motocikls iegādāts pie kāda no BMW oficiālajiem pārstāvjiem.

Visiem jauno BMW Motorrad īpašniekiem pēc 5 gadu sasniegšanas ir tiesības pagarināt BMW Mobile Care par 12 mēnešiem, ja viņi veikuši apkopes pie oficiāla dīlera. BMW Mobile Care pieejams līdz 10 gadu termiņam un bez nobraukuma ierobežojuma.

 

*Zvaniem ārpus Latvijas: +371 678 19 729.

 

A0171882.jpg

 

RĪCĪBA SALŪŠANAS GADĪJUMĀ.

 

 

Latvijā: +371 800 06 464
Ārpus Latvijas: +371 678 19 729

 

 

BMW MOBILE CARE PAKALPOJUMI.

Salūšanas gadījumā Jūsu rīcībā ir pilns BMW Mobile Care pakalpojumu klāsts.
Lai Jūsu BMW varētu droši turpināt ceļu, Mobile Care sadarbojas tikai ar profesionāliem partneriem.

 

• Esam jūsu rīcībā: Palīdzība uz ceļa.

Vairumā gadījumu mūsu speciālisti varēs Jums palīdzēt telefoniski. Taču, ja Jums nepieciešama palīdzība uz vietas, mēs to organizēsim ar profesionālu servisa partneru palīdzību un segsim izdevumus (maks. 100 eiro).*

 

• Palīdzība mīkstas riepas gadījumā ar/bez esošā transportlīdzekļa rezerves riepas.

Ja motociklam ir mīksta riepa, nepieciešamības gadījumā nodrošināsim palīdzību uz vietas.

 

• Mazākas neveiksmes.

Mēs labprāt palīdzēsim rast risinājumus arī mazāku problēmu gadījumā.

 

 

* Lūdzu, ievērojiet: juridisku apsvērumu dēļ pakalpojumi, kas saistīti ar palīdzību uz ceļa, aprobežojas
ar motocikla mobilitātes atjaunošanu. Aprūpes darbi, nodiluma remonts, kapitālremonts un
detaļu nomaiņa veicama tikai pie BMW Servisa oficiālajiem pārstāvjiem.
** Izmaksas par maiņas riepām nav iekļautas.

 

A0171739.jpg

 

• Bezmaksas, taču nenovērtējams pakalpojums: Evakuācija līdz tuvākajam BMW oficiālajam servisam.

Ja problēmu nav iespējams risināt uz vietas, mēs segsim evakuācijas izdevumus par motocikla transportēšanu līdz tuvākajam BMW oficiālajam servisam.


• Mēs darām visu, lai Jūs varat turpināt ceļu: Ceļojuma turpināšana ar taksometru.

Ja motocikla salūšanas gadījumā Jums nepieciešami taksometra pakalpojumi, mēs segsim izdevumus par vienu vai vairākiem braucieniem ar taksometru. (Kopējā summa 80 EUR).

 

• BMW vadītājiem nav jāpavada bezmiega naktis: Nakšņošana viesnīcā.

Ja Jums nepieciešams nakšņot viesnīcā tādēļ, ka salūzis motocikls, mēs apmaksāsim viesnīcas izdevumus arī motocikla pasažierim, līdz remontdarbu pabeigšanai vai ne vairāk par 4 naktīm (viesnīcas kategorija ne augstāka par  4 zvaigznēm), pie nosacījuma, ka salūšana notikusi vairāk kā 50 km attālumā no Jūsu dzīvesvietas.


• Mēs mainām detaļas, kamēr Jūs maināt mašīnas: Maiņas motocikls ceļojuma turpināšanai.

Mēs segsim izmaksas par īres motociklu* līdz remontdarbu pabeigšanai. Vietējā mērogā: ne vairāk par 4 darba dienām un nedēļas nogali; ārzemēs: ne vairāk par 6 darba dienām un nedēļas nogali.


* Lūdzam ievērot, ka pieejamība var atšķirties atkarībā no reģiona un apstākļiem.
Lūdzam ievērot, ka noteikumi un nosacījumi īres motocikliem var ietvert teritoriālus ierobežojumus.
Maiņas motocikls pieejams, ja remontu nav iespējams veikt 4 stundu laikā.

 

A0238177.jpg

 

NEPĀRTRAUKTA MOBILITĀTE.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mobilitāti, papildus augstāk aprakstītajiem pakalpojumiem, mēs piedāvājam šādu pakalpojumus individuāli vai apvienotus, maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.


Turpiniet ceļu pat bez sava motocikla: Ceļojuma turpināšana vai ceļojums mājup ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu.

Noteiktos apstākļos, ja nepieciešams, mēs segsim Jūsu izdevumus par ceļojuma turpināšanu vai atgriešanos mājās ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu – līdz augstāk norādītajai maksimālajai summai.


Izņēmuma gadījumā mēs vadīsim BMW Jūsu vietā: Jūsu BMW saņemšana vai nodošana.

Ja radīsies izdevumi Jūsu BMW saņemšanas laikā, mēs tos segsim augstāk norādītās summas ietvaros. Ja salūšana notikusi ārzemēs, mēs organizēsim Jūsu motocikla atgādāšanu 10 darba dienu laikā (vairāku vienību transportēšana).
Nosacījumi: remontdarbu ilgums no ierašanās datuma servisā līdz paredzētajam pabeigšanas laikam pārsniedz 3 darba dienas. Turklāt attālumam no jūsu dzīvesvietas līdz salūšanas vietai jābūt lielākam par 100 km.

 

*Izdevumi par apvienotajiem pakalpojumiem piedāvājumā „Nepārtraukta mobilitāte” ir atmaksājami maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.

 

A0238178.jpg

 

IZDEVUMU ATMAKSĀŠANA.

Tiek atmaksāti tikai tādi izdevumi, kurus satura un apjoma ziņā apstiprinājis BMW Mobile Care.

Vairumā gadījumu mēs tieši uzņemamies visas izmaksas, kas saistītas ar BMW Mobile Care pakalpojumiem. Ja izņēmuma gadījumā esat veikuši kādus maksājumus, mēs tos Jums nekavējoties atmaksāsim. Lai to paveiktu, mums nepieciešami oriģinālie čeki par saņemtajiem pakalpojumiem (piem., par evakuēšanu), kā arī remontdarbu rēķina kopija ar detalizēti izklāstītiem datiem.

 

Izdevumi, kas  netiek atmaksāti:

 

BMW MOBILE CARE REĢIONĀLAIS NODROŠINĀJUMS.

Salūšanas gadījumā, BMW Mobile Care pakalpojumus nodrošina šādās Eiropas valstīs:

Albānijā, Andorā, Austrijā, Beļģijā, Bosnijā, Hercogovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Latvijā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā un Melnkalnē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā (iesk., Kanāriju Salas), Šveicē, Turcijā, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā.

 


TIESĪBAS UZ BMW MOBILE CARE PAKALPOJUMIEM.

Salūšanas definīcija.

Salūšana ir transportlīdzekļa disfunkcija, kas neļauj turpināt ceļojumu. BMW Mobile Care pakalpojumus var saņemt tikai, ja salūšana nav radusies vadītāja vai ārēju faktoru darbības rezultātā. Izņēmums: mīkstas riepas gadījumā mēs nodrošinām iepriekš aprakstīto pakalpojumu klāstu norādītajā apjomā.

 

BMW Mobile Care pakalpojumi neattiecas uz šādiem gadījumiem:

 

Juridiska piezīme.

Mēs iesakām visus apkopes darbus uzticēt oficiālajiem BMW Servisa pārstāvjiem. BMW Mobile Care pakalpojumus var nesniegt gadījumos, ja nav ievēroti noteiktie pārbaužu un apkopes intervāli saskaņā ar BMW servisa un kvalitātes standartiem, un/vai nepilnīgu apskašu, apkopes darbu vai citu remontdarbu dēļ, kas veikti neautorizētās servisa izpildes vietās.

 

Būtiski lietotu BMW motociklu īpašniekiem.

BMW Mobile Care pakalpojumi attiecas arī uz lietotiem BMW motocikliem.
Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu oficiālo BMW Motorrad pārstāvi Latvijā: + 371 67828600

 

BMW Mobile Care vecākiem motocikliem.

Mēs iesakām iegādāties BMW Mobile Care pagarināšanas programmu, kas sniedz pilnīgu mobilās aprūpes pakalpojumu klāstu derīguma termiņa ietvaros. Lūdzu, sazinieties ar oficiālo BMW Motorrad pārstāvi Inchcape Motors Latvia, lai uzzinātu BMW Mobile Care programmas cenas: +371  800 06 464*
*Zvaniem ārpus Latvijas +371 678 19 729

 

 

Oficiālais BMW Motorrad serviss Latvijā
Inchcape Motors Latvia, SIA
Dārzciema iela 64a, Rīga, LV-1073
Latvijā: +371 800 06 464
Ārpus Latvijas: +371 678 19 729
office@bmw.lv

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website